Drivers-Statistics |
Rank | gr. | Name | Club | Points | behind | Ø | Wins | Top5 | Starts | count |
1 | S | | Häußermann, Thomas | | 3365 | | | 146 | | 17 | 23 | 23 |
2 | N | | Kirchhof, Leon | | 3276 | +89 | +89 | 149 | 5 | 19 | 22 | 22 |
3 | S | | Karle, Torsten | MSC Hansa Heilbronn | 2740 | +536 | +625 | 137 | | 14 | 20 | 20 |
4 | O | | Flöter, Nico | | 2540 | +200 | +825 | 181 | 10 | 14 | 14 | 14 |
5 | W | | Kamm, Timo | RC-Racing Gevenich | 2364 | +176 | +1001 | 148 | 2 | 16 | 18 | 16 |
6 | M | | Lüdtke, Kai | MAC Dannstadter Höhe | 2321 | +43 | +1044 | 166 | 9 | 16 | 17 | 14 |
7 | M | | Kamm, Kasimir | | 2315 | +6 | +1050 | 116 | 1 | 9 | 21 | 20 |
8 | S | | Ruml, Pascal | RCC Köngen | 2231 | +84 | +1134 | 186 | 10 | 14 | 15 | 12 |
9 | M | | Stache, Luca | | 2145 | +86 | +1220 | 179 | 6 | 11 | 12 | 12 |
10 | S | | Jordan, Elias | | 2008 | +137 | +1357 | 167 | 4 | 11 | 12 | 12 |
11 | S | | Treffert, Rico | | 1913 | +95 | +1452 | 137 | | 9 | 14 | 14 |
12 | N | | Kirchhof, Phillip | | 1894 | +19 | +1471 | 146 | 2 | 12 | 13 | 13 |
13 | W | | Seelen, Bastian | | 1885 | +9 | +1480 | 145 | | 11 | 13 | 13 |
14 | N | | Kirchhof, Florian | | 1813 | +72 | +1552 | 121 | | 8 | 15 | 15 |
15 | S | | Nagel, Robin | MSC Hansa Heilbronn | 1701 | +112 | +1664 | 170 | 5 | 10 | 10 | 10 |
16 | S | | Haidar, Florian | MSC Hansa Heilbronn | 1701 | +0 | +1664 | 170 | 6 | 10 | 10 | 10 |
17 | M | | Lorbach, Alexander | MAC Hütschenhausen | 1673 | +28 | +1692 | 152 | 2 | 9 | 11 | 11 |
18 | S | | Sommer, Tom | RCC Köngen | 1661 | +12 | +1704 | 151 | 6 | 9 | 11 | 11 |
19 | S | | Schneider, Karsten | | 1661 | +0 | +1704 | 166 | 2 | 9 | 10 | 10 |
20 | S | | Gross, Leonie | | 1630 | +31 | +1735 | 125 | | 5 | 13 | 13 |
21 | S | | Niever, Thomas | MCC Crailsheim | 1610 | +20 | +1755 | 179 | 3 | 9 | 9 | 9 |
22 | S | | Ruml, Diana | | 1571 | +39 | +1794 | 131 | | 4 | 14 | 12 |
23 | S | | Linder, Lars | MSC Eppelheim | 1532 | +39 | +1833 | 153 | 2 | 9 | 10 | 10 |
24 | N | | Barczewski, Madeline | | 1521 | +11 | +1844 | 169 | 5 | 8 | 9 | 9 |
25 | S | | Bunzel, Andreas | MCC Crailsheim | 1499 | +22 | +1866 | 167 | 2 | 9 | 9 | 9 |
26 | W | | Lakemeier, Max | MCC Marienfeld | 1482 | +17 | +1883 | 165 | 4 | 10 | 10 | 9 |
27 | S | | Treffert, Rene | MCC Crailsheim | 1442 | +40 | +1923 | 180 | 2 | 8 | 8 | 8 |
28 | S | | Phetchumsaeng, Harald | | 1432 | +10 | +1933 | 130 | | 7 | 11 | 11 |
29 | M | | Gramlich, Benjamin | | 1417 | +15 | +1948 | 142 | | 8 | 12 | 10 |
30 | S | | Schneider, Leon | | 1396 | +21 | +1969 | 175 | 3 | 8 | 8 | 8 |
31 | M | | Peter, Jannik | MAC Solms | 1386 | +10 | +1979 | 126 | | 5 | 11 | 11 |
32 | W | | Seelen, Erik | | 1380 | +6 | +1985 | 173 | 6 | 8 | 8 | 8 |
33 | M | | Strack, Florian | MAC Solms | 1359 | +21 | +2006 | 136 | 1 | 8 | 10 | 10 |
34 | S | | Weinhardt, Florian | | 1347 | +12 | +2018 | 150 | | 6 | 9 | 9 |
35 | S | | Otterbach, Klaus | RC-Car Werkstatt Racing Team | 1337 | +10 | +2028 | 134 | | 5 | 10 | 10 |
36 | S | | Schulz, Carlo | MCSS Althengstett | 1325 | +12 | +2040 | 133 | | 6 | 10 | 10 |
37 | W | | Weber, Nick | United Racing Team | 1321 | +4 | +2044 | 165 | 4 | 7 | 8 | 8 |
38 | M | | Krappmann, Lucas | RC Rodgau | 1320 | +1 | +2045 | 189 | 3 | 7 | 7 | 7 |
39 | M | | Fischbach, Tim | IGR Racing Team Runkel | 1301 | +19 | +2064 | 145 | 1 | 9 | 9 | 9 |
40 | N | | Lippeck, Tim Lukas | Morani Racing Team | 1300 | +1 | +2065 | 163 | 2 | 8 | 8 | 8 |
41 | S | | Weinhardt, Tim | | 1264 | +36 | +2101 | 140 | | 6 | 9 | 9 |
42 | S | | Eggart, Marius | MSC Hansa Heilbronn | 1262 | +2 | +2103 | 180 | 2 | 7 | 7 | 7 |
43 | M | | Wolf, Michael | AMC Lahntal | 1137 | +125 | +2228 | 114 | | 2 | 10 | 10 |
44 | S | | Leiminger, Franz | | 1117 | +20 | +2248 | 124 | | 6 | 9 | 9 |
45 | S | | Bajrami, Sebastian | United Racing Team | 1086 | +31 | +2279 | 155 | 3 | 7 | 7 | 7 |
46 | S | | Gnida, Jürgen | MCC Bad Berneck | 1082 | +4 | +2283 | 180 | 2 | 6 | 6 | 6 |
47 | W | | Lorbach, Axel | RCR Peterberg | 1076 | +6 | +2289 | 120 | | 5 | 9 | 9 |
48 | M | | Keiner, Stefan | MAC Solms | 1046 | +30 | +2319 | 149 | 2 | 5 | 7 | 7 |
49 | S | | Menda, Ute | RC-Land Heilbronn | 991 | +55 | +2374 | 142 | | 6 | 7 | 7 |
50 | S | | Schulz, Nina | MCSS Althengstett | 945 | +46 | +2420 | 118 | | 1 | 8 | 8 |
51 | M | | Mayer, Mathias | RCR Peterberg | 890 | +55 | +2475 | 148 | 2 | 5 | 6 | 6 |
52 | S | | Schröder, Pascal | | 886 | +4 | +2479 | 177 | 2 | 5 | 5 | 5 |
53 | S | | Ziegele, Martin | RCC Köngen | 865 | +21 | +2500 | 173 | 1 | 4 | 5 | 5 |
54 | N | | Honscha, Christian | MAC Burgdorf | 851 | +14 | +2514 | 142 | 2 | 5 | 7 | 6 |
55 | M | | Illert, Luis | MSC Eppelheim | 808 | +43 | +2557 | 162 | | 5 | 5 | 5 |
56 | M | | Keim, Oliver | Fux Modified | 780 | +28 | +2585 | 156 | 4 | 5 | 5 | 5 |
57 | W | | Schütz, Robin | | 780 | +0 | +2585 | 195 | 3 | 4 | 4 | 4 |
58 | M | | Block, Inga | | 773 | +7 | +2592 | 155 | | 5 | 5 | 5 |
59 | O | | Erdmann, Andreas | | 761 | +12 | +2604 | 190 | 3 | 4 | 4 | 4 |
60 | N | | Honscha, Sebastian | MAC Burgdorf | 760 | +1 | +2605 | 152 | 3 | 5 | 5 | 5 |
61 | S | | Hohmann, Ricardo | Team MMR | 725 | +35 | +2640 | 181 | 2 | 4 | 4 | 4 |
62 | S | | Hondra, Marco | | 723 | +2 | +2642 | 145 | | 4 | 5 | 5 |
63 | M | | Preinfalk, Manfred | AMC Lahntal | 681 | +42 | +2684 | 136 | | 4 | 5 | 5 |
64 | S | | Gesualdi, Gianluca | | 680 | +1 | +2685 | 136 | | 3 | 5 | 5 |
65 | S | | Bunzel, Eric | MCC Crailsheim | 651 | +29 | +2714 | 163 | | 4 | 4 | 4 |
66 | W | | Langhammer, Nadine | Westfalia-Racing-Team | 636 | +15 | +2729 | 159 | 1 | 4 | 4 | 4 |
67 | S | | Gottschlich, Fabio | MCC Bad Berneck | 600 | +36 | +2765 | 200 | 3 | 3 | 3 | 3 |
68 | S | | Seiler, Jakob | | 600 | +0 | +2765 | 150 | | 2 | 4 | 4 |
69 | S | | Gottschalk, Pascal | | 585 | +15 | +2780 | 146 | 1 | 3 | 4 | 4 |
70 | S | | Krohn, Luis | | 580 | +5 | +2785 | 193 | 2 | 3 | 3 | 3 |
71 | M | | Seiler, Michael | | 561 | +19 | +2804 | 140 | | 3 | 4 | 4 |
72 | S | | Lautenschläger, Marlon | | 551 | +10 | +2814 | 138 | | 4 | 4 | 4 |
73 | S | | Hoffmann, Jürgen | MCC Bad Berneck | 545 | +6 | +2820 | 182 | 2 | 3 | 3 | 3 |
74 | S | | Hirsch, Florian | | 541 | +4 | +2824 | 180 | 1 | 3 | 3 | 3 |
75 | S | | Mayer, Felix | | 525 | +16 | +2840 | 175 | 1 | 3 | 3 | 3 |
76 | M | | Nickerl, Torsten | | 522 | +3 | +2843 | 174 | 1 | 3 | 3 | 3 |
77 | S | | Gottschalk, Klaus | | 500 | +22 | +2865 | 125 | | 1 | 4 | 4 |
78 | W | | Fortmann, Jan | | 486 | +14 | +2879 | 162 | | 3 | 3 | 3 |
79 | S | | Treffert, Sven | | 485 | +1 | +2880 | 121 | | | 4 | 4 |
80 | S | | Sommer, Sascha | MSC Hansa Heilbronn | 467 | +18 | +2898 | 156 | | 3 | 3 | 3 |
81 | S | | Roehrle, Josef | | 430 | +37 | +2935 | 143 | | 1 | 3 | 3 |
82 | S | | Gottschalk, Marco | | 422 | +8 | +2943 | 106 | | | 4 | 4 |
83 | M | | Illert, Bernd | MSC Eppelheim | 420 | +2 | +2945 | 105 | | 4 | 4 | 4 |
84 | O | | Rätzer, Moritz | MBC Oberlausitz | 380 | +40 | +2985 | 190 | 1 | 2 | 2 | 2 |
85 | M | | Keller, Aaron | Die Kurvekuggler | 380 | +0 | +2985 | 190 | 1 | 2 | 2 | 2 |
86 | W | | Tönsmann, René | Westfalia-Racing-Team | 380 | +0 | +2985 | 190 | 1 | 2 | 2 | 2 |
87 | M | | Lautenbach, Moritz | | 380 | +0 | +2985 | 190 | 1 | 2 | 2 | 2 |
88 | N | | Merten, Finn | | 361 | +19 | +3004 | 181 | 1 | 2 | 2 | 2 |
89 | O | | Teitge, Stefan | MSC Halle | 360 | +1 | +3005 | 180 | | 2 | 2 | 2 |
90 | N | | Behrens, Helge | TSV Kleinburgwedel | 360 | +0 | +3005 | 120 | | 3 | 3 | 3 |
91 | S | | Wenk, Uwe | | 355 | +5 | +3010 | 118 | | | 3 | 3 |
92 | S | | Müller, Frank | RCC Köngen | 325 | +30 | +3040 | 163 | | 2 | 2 | 2 |
93 | O | | Gehler, Arthur | Racing Center Leipzig | 325 | +0 | +3040 | 108 | | 2 | 3 | 3 |
94 | S | | Buchstab, Dennis | | 310 | +15 | +3055 | 155 | | 2 | 2 | 2 |
95 | S | | Mayr, Matthias | | 306 | +4 | +3059 | 153 | | 2 | 2 | 2 |
96 | S | | Röhrle, Josef | | 306 | +0 | +3059 | 153 | | 2 | 2 | 2 |
97 | M | | Landsiedel, Jan | | 300 | +6 | +3065 | 150 | | 1 | 2 | 2 |
98 | S | | Schäfer, Joachim | | 291 | +9 | +3074 | 146 | | 2 | 2 | 2 |
99 | W | | Albrecht, Nadine | Energy Racers Duisburg | 291 | +0 | +3074 | 146 | | 2 | 2 | 2 |
100 | S | | Grandjean, Nicolas | | 285 | +6 | +3080 | 143 | | 1 | 2 | 2 |
101 | W | | Korves, Lukas | | 275 | +10 | +3090 | 138 | | 2 | 2 | 2 |
102 | S | | Sefrin, Henri | | 275 | +0 | +3090 | 138 | | 2 | 2 | 2 |
103 | M | | Götz, Bastian | | 275 | +0 | +3090 | 92 | | 3 | 3 | 3 |
104 | S | | Lautenbach, Raphael | | 270 | +5 | +3095 | 135 | | 1 | 2 | 2 |
105 | M | | Wenzel, Hartmut | MAC Idar-Oberstein | 255 | +15 | +3110 | 128 | | 1 | 2 | 2 |
106 | N | | Bolleßen, Marvin | | 250 | +5 | +3115 | 125 | | | 2 | 2 |
107 | W | | Mudersbach, Fynn | RC-Racing Gevenich | 250 | +0 | +3115 | 125 | | 1 | 2 | 2 |
108 | M | | Lubitz, Sven | RMSC Rüsselsheim | 245 | +5 | +3120 | 123 | | | 2 | 2 |
109 | S | | Spreter, Detlef | | 240 | +5 | +3125 | 120 | | | 2 | 2 |
110 | S | | Keyl, Theodor | | 235 | +5 | +3130 | 118 | | | 2 | 2 |
111 | S | | Herrmann, Andreas | MAC Mettenheim | 230 | +5 | +3135 | 115 | | | 2 | 2 |
112 | S | | Riplinger, Carl | | 225 | +5 | +3140 | 113 | | | 2 | 2 |
113 | S | | Schmeisl, Isabelle | | 220 | +5 | +3145 | 110 | | | 2 | 2 |
114 | M | | Kißlinger, Julian | | 220 | +0 | +3145 | 110 | | | 2 | 2 |
115 | S | | Wilhelm, Simon | | 220 | +0 | +3145 | 110 | | | 2 | 2 |
116 | S | | Kretschmer, Louis | RC-Land Heilbronn | 200 | +20 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
117 | O | | Ebel, Christian | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
118 | N | | Schäffner, Cord | TSV Kleinburgwedel | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
119 | O | | Faßmers, Luisa-Marie | RCCT Berlin | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
120 | O | | Binner, Tom | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
121 | O | | Reiher, Sebastian | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
122 | N | | Nürnberger, Colin | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
123 | O | | Menzel, David | Racing Center Leipzig | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
124 | O | | Fröhlich, Uwe | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
125 | O | | Lorenz, Arnold | Team RAC | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
126 | N | | Sagawe, Eike-Tim | | 200 | +0 | +3165 | 100 | 1 | 1 | 2 | 2 |
127 | M | | Becker, Alexander | MAC Hütschenhausen | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
128 | M | | Klees, Martin | UMT Racing Team | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
129 | N | | Babbe, Florian | | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
130 | O | | Plathner, Steffen | Racing Center Leipzig | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
131 | S | | Stegmeier, Mareike | MCC Crailsheim | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
132 | S | | Will, Thorsten | MCC Bad Berneck | 200 | +0 | +3165 | 200 | 1 | 1 | 1 | 1 |
133 | O | | Bauer, Henriette | | 180 | +20 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
134 | W | | Kick, Markus | MC Dortmund | 180 | +0 | +3185 | 90 | | 1 | 2 | 2 |
135 | M | | Windt, Sebastian | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
136 | O | | Steickhardt, Colin | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
137 | M | | Schmidt, Rolf | MAC Zweibrücken | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
138 | O | | Geßlein, Maximilian | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
139 | O | | Eckardt, Frank | MSC Gera | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
140 | W | | Brinker, Sören | Westfalia-Racing-Team | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
141 | M | | Hertel, Florian | Loulou Racing | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
142 | | | Roelen, Markus | MCC Bad Berneck | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
143 | M | | Herzog, Leon | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
144 | M | | Haas, Bianca | IGR Racing Team Runkel | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
145 | S | | Lawetsch, Andres | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
146 | O | | Rübesamen, Sandra | | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
147 | S | | Hofmann, Jürgen | MCC Bad Berneck | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
148 | N | | Hagedorn, Bastian | TSV Kleinburgwedel | 180 | +0 | +3185 | 180 | | 1 | 1 | 1 |
149 | O | | Aris, Michael | Leipzig | 161 | +19 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
150 | M | | Hertel, Jürgen | MAC Hütschenhausen | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
151 | M | | Hitschler, Jonas | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
152 | M | | Krüger, Jürgen | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
153 | N | | Honscha, Tobias | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
154 | M | | Weber, Michael | VfR Rüsselsheim | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
155 | S | | Hollfelder, Peter | Erlangen | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
156 | W | | Rüschen, Ruben | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
157 | N | | Jost, Jim | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
158 | N | | Kersen, Mark | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
159 | M | | Unseld, Kevin | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
160 | M | | Höflich, Florian | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
161 | M | | Rettig, Philipp | MSC Eppelheim | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
162 | M | | Kempf, Madlen | | 161 | +0 | +3204 | 161 | | 1 | 1 | 1 |
163 | S | | Gabanyi, Celina | | 145 | +16 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
164 | M | | Hieber, Jens | | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
165 | N | | Gräf, Maik | TSV Kleinburgwedel | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
166 | N | | Kunze, Stefan | | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
167 | W | | Cramer, Kevin | RCT Racing Team | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
168 | M | | Kämmer, Carsten | Hobby-Theke Aschaffenburg | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
169 | W | | Becker, Stefan | | 145 | +0 | +3220 | 145 | | 1 | 1 | 1 |
170 | M | | Müller, Jody | Team SMI Siegen | 130 | +15 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
171 | N | | Krause, Julian | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
172 | M | | Finger, Justin | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
173 | N | | Woidasky, René | Mühlenbeck | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
174 | N | | Dobberstein, Tilo | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
175 | M | | Metz-Römer, Martina | Loulou Racing | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
176 | S | | Lange, Matthias | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
177 | S | | Jerichow, Manuel | SLR Ingolstadt | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
178 | S | | Helm, Angelicque | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
179 | W | | Frigelj, Marko | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
180 | S | | Häußermann, Lenard | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
181 | S | | Helm, Marvin | | 130 | +0 | +3235 | 130 | | 1 | 1 | 1 |
182 | W | | Hahn, Roland | Energy Racers Duisburg | 125 | +5 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
183 | N | | Tödter, Lennard | | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
184 | S | | Kani, Anette | | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
185 | S | | Braun, Günther | RC-Land Heilbronn | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
186 | M | | Steickert, Dominik | | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
187 | M | | Hermann, Luke | | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
188 | M | | Weber, Johannes | | 125 | +0 | +3240 | 125 | | | 1 | 1 |
189 | S | | Juhas, Maurice | MCC Sulz e.V. | 120 | +5 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
190 | S | | Schmitz, John-Luca | | 120 | +0 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
191 | M | | Hamburger, Carsten | MAC Solms | 120 | +0 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
192 | M | | Marges, Marco | | 120 | +0 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
193 | S | | Hagner, Niklas | | 120 | +0 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
194 | S | | Dröll, Felix | | 120 | +0 | +3245 | 120 | | | 1 | 1 |
195 | S | | Kömpf, Benjamin | | 115 | +5 | +3250 | 115 | | | 1 | 1 |
196 | M | | Reichold, Moritz | MCRT Aschaffenburg | 115 | +0 | +3250 | 115 | | | 1 | 1 |
197 | W | | Langhammer, Stefan | Westfalia-Racing-Team | 115 | +0 | +3250 | 115 | | | 1 | 1 |
198 | M | | Weber, Manuel | | 110 | +5 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
199 | M | | Brazill, Matthew | | 110 | +0 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
200 | S | | Claus, Jacob | | 110 | +0 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
201 | S | | Hermann, Andreas | | 110 | +0 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
202 | W | | Bödefeld, Melina | | 110 | +0 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
203 | S | | Frank, Patrick | | 110 | +0 | +3255 | 110 | | | 1 | 1 |
204 | S | | Frank, Tim | | 105 | +5 | +3260 | 105 | | | 1 | 1 |
205 | S | | Schumm, Bastian | MCC Crailsheim | 105 | +0 | +3260 | 105 | | | 1 | 1 |
206 | S | | Schöll, Fynn | | 105 | +0 | +3260 | 105 | | | 1 | 1 |
207 | S | | Hahn, Jonas | | 105 | +0 | +3260 | 105 | | | 1 | 1 |
208 | W | | Bödefeld, Michelle | | 100 | +5 | +3265 | 100 | | | 1 | 1 |
209 | S | | Gramlich, Bastian | TSV 1871 Augsburg | 0 | +100 | +3365 | 0 | | | 1 | 1 |
210 | M | | Witzel, Oliver | MSC Sandhausen | 0 | | +3365 | 0 | | 1 | 1 | 1 |