IFMAR WC 2006 Class 1:12 | 1 |
Collegno |
08.07.06 |
Rank | Name | Club | 81 Starter |
1 | | Spashett, David | Eastbourne | 1 | |
2 | | Orr, Jon | | 2 | |
3 | | Rheinard, Marc | DJK Andernach | 3 | |
4 | | Moore, Andy | | 4 | |
5 | | Hara, Atsushi | | 5 | |
6 | | Dumas, Mike | | 6 | |
7 | | Lemieux, Paul | | 7 | |
8 | | Groskamp, Jilles | MACH Heemstede | 8 | |
9 | | Griffiths, Andy | | 9 | |
10 | | Kitazawa, Hideo | | 10 | |
11 | | Pinisch, Peter | MAC Traiskirchen | 11 | |
12 | | Cyrul, Josh | | 12 | |
13 | | Blackstock, Mike | | 13 | |
14 | | Ahoniemi, Simo | | 14 | |
15 | | Dayger, Jeff | | 15 | |
16 | | Hodge, Todd | | 16 | |
17 | | Ahoniemi, Sakke | | 17 | |
18 | | Mobers, Markus | Megadrom Geilenkirchen | 18 | |
19 | | Hohwart, Rick | | 19 | |
20 | | Tosolini, Christopher | | 20 | |
21 | | Chaidajsuriya, Surikarn | | 21 | |
22 | | Farrell, Mick | | 22 | |
23 | | Wicki, Roger | | 23 | |
24 | | Andersson, Jonas | | 24 | |
25 | | Skidmore, Kyle | | 25 | |
26 | | Krämer, Andy | VfR Rüsselsheim | 26 | |
27 | | Fleischmann, Dominik | SLR Ingolstadt | 27 | |
28 | | Nilsson, Michael | Väst-8 | 28 | |
29 | | Eder, Markus | Mod. Race Laa 04 | 29 | |
30 | | Sieber, Daniel | TSV Gelenau | 30 | |
31 | | Gray, Andrew | | 31 | |
32 | | Ito, Takuya | | 32 | |
33 | | Larsson, Matthias | | 33 | |
34 | | Calandra, Frank | | 34 | |
35 | | Brunet, Pierre-François | | 35 | |
36 | | Nicholson, Simon | | 36 | |
37 | | Andersson, Alexander | | 37 | |
38 | | Pichler, Wilhelm | | 38 | |
39 | | Peracho Heras, Carlos | | 39 | |
40 | | Pumpler, Thomas | MAC Traiskirchen | 40 | |
41 | | Robertson, Keith | | 41 | |
42 | | Hale, Nigel | | 42 | |
43 | | Vialla, Philippe | | 43 | |
44 | | Cheuk Lun, Yau | | 44 | |
45 | | Ash, Paul | | 45 | |
46 | | Kitazawa, Kazue | | 46 | |
47 | | Manwaring, Roger | | 47 | |
48 | | Jewitt, Mark | | 48 | |
49 | | Wignall, Merv | | 49 | |
50 | | Jonk, Erik | | 50 | |
51 | | Stiles, Mark | | 51 | |
52 | | Tanahashi, Kazuo | | 52 | |
53 | | Mateo Rodríguez, Antonio Jesús | La Nave Raceway | 53 | |
54 | | Rubet, Simon | | 54 | |
55 | | Leber, Christian | SLR Ingolstadt | 55 | |
56 | | Butterfield, Jason | | 56 | |
57 | | Mula, Ivan | | 57 | |
58 | | Morohashi, Eiji | | 58 | |
59 | | Hori, Masahiro | | 59 | |
60 | | Gassauer, Patrick | WMC Wiesbaden | 60 | |
61 | | Burgess, Mark | | 61 | |
62 | | Huber, Philipp | EOCD | 62 | |
63 | | Fernandez Perez, Angel Erik | La Nave Raceway | 63 | |
64 | | Payne, Mark | | 64 | |
65 | | Eder, Mario | | 65 | |
66 | | Schnattinger, Theodor | SLR Ingolstadt | 66 | |
67 | | Dyson, Gary | | 67 | |
68 | | Anderson, Richard | | 68 | |
69 | | Creaser, Kevin | | 69 | |
70 | | Smart, Scott | | 70 | |
71 | | Conde, Luis | | 71 | |
72 | | Page, Gerald | | 72 | |
73 | | Marletta, Daniele | | 73 | |
74 | | Skaar, Alf | | 74 | |
75 | | Golikov, Vladimir | | 75 | |
76 | | Monzani, Riccardo | | 76 | |
77 | | Brevé, Marc | | 77 | |
78 | | Dias, Rolan | | 78 | |
79 | | Brianza, Andrea | | 79 | |
80 | | Grobler, Gerika | | 80 | |
81 | | Mateo Rodriguez, Juansi | La Nave Raceway | 81 | |